Spolupráce - sdílení webů (bannerů)

V dnešní době je spousta webů celkem závislá na návštěvnosti svých stránek, gacebooku atd. a jednou z možných variant je tzv. spřátelení webů, tzn. že si dva a více webů mezi sebou vzájemně nasdílejí odkazy či bannery webu opačné strany. Samozřejmě víme, jakým způsobem dosáhnout vysoké návštěvnosti webů, ale jde hlavně o reálné a fyzické zviditelnění a přínos návštěvníkům.

Pokud váš web je dosti navštěvovaný a chcete svoji návštěvnost ještě více rozvíjet, napište nám. Pobavíme se o tom a doladíme vzájemné dotazy. Naše bannery naleznete níže...


PRVNÍ KROK

Napište nám na mail: webmaster@overenerecepty.cz nebo využijte kontaktní formulář, sdělte základní informace vámi nabízené spolupráce a čím se zabýváte.

DRUHÝ KROK

Ve druhém kroce si sdělíme všechny informace o spolupráci a jak ji dosáhneme.

TŘETÍ KROK

Doladíme finální podobu spolupráce, velikost bannerů atd. Pokud si nevyberete z námi nabízených bannerů níže, můžeme vytvořit jiný. 

ČTVRTÝ KROK

Vyměníme si již dohodnuté velikosti a vzhled bannerů, každý vložíme na svůj web a zveřejníme na titulní straně webu, o tom informujeme každý tu druhou stranu. HTML kód banneru zašleme. 

PÁTÝ KROK - SPOLUPRÁCE

Naše weby mají zveřejněné bannery s odkazem na stránky svého partnera.

Zvyšuje se nám návštěvnost webů.


Máte zájem o spolupráci, napište:


Na výběr z těchto bannerů 

Leaderboard

745 × 100 px


Square banner

250 x 250 px, 300 × 300 px

Medium rectangle

300 x 150 px

SkyScraper

600 x 160 px

Button 2

120 x 60 px

Individual banner

200 x 112 px